خانه آموزش تلگرام معرفی کانال مداحی محرم ۹۸ در پیامرسان تلگرام

معرفی کانال مداحی محرم ۹۸ در پیامرسان تلگرام

0
کانال مداحی محرم

آدرس بهترین کانال مداحی محرم

پیامرسان تلگرام را با امکان کانال آن می شناسند و از زمانی که امکان ساخت کانال در این پیامرسان معرفی شد، محبوبیت تلگرام رفته رفته بیشتر شده و کاربران زیادی را به خود جذب کرد. کانال های تلگرامی می توانند محتوای مورد نیاز کاربران را تامین کنند و در زمینه های مختلف می توانند به ارائه محتوا بپردازند. اکنون کانال های تلگرامی با موضوع های مختلفی در تلگرام فعالیت دارند و روز به روز به تعداد این کانال ها افزوده میشود. کاربران می توانند عضو کانال های مختف شده و از مطالب آنها استفاده کنند. حالا ممکن است کاربران نتوانند کانال مورد نیاز خود را در بین تعداد بیشمار کانال های تلگرامی پیدا کنند، ما در اینجا قصد داریم که به معرفی چند کانال مداحی محرم ۹۸ بپردازیم با وبروید همراه باشید.

 

کانال مداحی محرم حسینیه

این کانال تلگرامی می تواند جزو برترین کانال های مذهبی و فعال قرار بگیرد. در این کانال تلگرامی روزانه مداحی های گلچین شده محرم قرار می گیرد. اگر بدنبال یک کانال ناب در زمینه مداحی های صوتی و تصویری هستید کانال مداحی محرم حسینیه را از دست ندهید. حسینیه بیش از  ۱۲۰ هزار نفر مخاطب دارد و ادمین خوش ذوق این کانال مطالب نابی را در اختیار شما قرار میدهد. این کانال علاوه بر ایام محرم، در تمام روزهای سال نیز مطالب گلچین شده مداحان معروف را در اختیار کاربران قرار میدهد.

برای عضویت در کانال مداحی حسینیه کلیک کنید. (آدرس: [email protected])

 

کانال مداحی محرم عقیق

یکی از مراجع موفق در زمینه مداحی محرم کانال عقیق می باشد. این کانال علاوه بر قراردادن مداحی های زیبای صوتی و تصویری در زمینه های فرهنگی نیز فعالیت دارد. مدیر آن کانال عقیق را اینگونه معرفی می کند:”امشب هيات كجا برويم؟ تازه ترين اخبار هيات ها و محافل مذهبي، صوت و تصوير مداحي و سخنرانيها”

برای عضویت در کانال مداحی عقیق کلیک کنید. (آدرس: [email protected])

 

بارگذاری بیشتر در تلگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *