خانه آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی و لغو سرویس های ارزش افزوده + آموزش

لغو پیامک های تبلیغاتی و لغو سرویس های ارزش افزوده + آموزش

0
لغو پیامک های تبلیغاتی

لغو پیامک های تبلیغاتی و لغو سرویس های ارزش افزوده + اموزش

پیامک های تبلیغاتی یکی از آزار دهنده ترین مشکلاتی است که امروزه برای همه پیش می آید، ما در این پست میخواهیم روش لغو پیامک های تبلیغاتی و سرویس های ارزش افزوده را که بسیار آزار دهنده هستند را برای شما عزیزان توضیح دهیم. ابتدا به توضیح هر کدام میپردازیم.

 

پیامک های تبلیغاتی:

پیامک های تبلیغاتی پیامک هایی هستند که از طرف فروشگاه یا هر ارگان دیگری برای افراد ارسال می شود، مثلا جدیدا تبلیغات کاشت مو یا تبلیغ مراکز آموزشی برای افراد ارسال می شود که این امر بسیار اذیت کننده است و برای اکثر کاربران خیلی خوشایند نیست. پیامک های تبلیغاتی به هیچ عنوان در مرحله اول هیچ هزینه ای ندارند و فقط جنبه ی تبلیغ دارد دارند مگر پیامک هایی که خود شخص فعال کرده باشند که این شامل سرویس ارزش افزوده می شود که توضیح داده می شود.

 

سرویس های ارزش افزوده:

خدمات ارزش افزوده موبایل به نفسه سرویس‌های بسیار مفید و جذابی هستند که در سراسر دنیا مرسوم بوده و مخاطبان بسیار زیادی هم دارند اما به شرطی که با اجازه و اطلاع و آگاهی کامل کاربر باشد و کاربر خود درخواست چنین سرویسی را کرده باشد. هزینه این سرویس‌ها هم با یکدیگر متفاوت است و از پیامکی ۳۰۰تا ۶۰۰ تومان شروع شده و برخی سرویس‌های روزانه حتی به چندین هزار تومان هم می‌رسد. و اگر خدماتش خوب باشد هم کاربر راضی هست و هم شرکت ارائه دهنده زیرا کاربر در ازای خدماتی که دریافت می کند هزینه می دهد، ولی امروزه مشاهده می کنیم که مثلا دوست شما می گوید: نمیدانم چه شده که قبض موبایلم زیاد اومده یا شارژم زود تمام شده است، و بعد از بررسی متوجه میشوید که چند سرویس فعال دارد و روزانه چندین هزار تومان از شخص کم می شود.

 

لغو پیامک های تبلیغاتی

برای لغو پیامک های تبلیغاتی چندین روش وجود دارد، روشی که ما آموزش می دهیم روش *۸۰۰# است. برای استفاده از این روش مراحل زیر را انجام دهید.

لغو پیامک های تبلیغاتی
لغو پیامک های تبلیغاتی
  • ابتدا *۸۰۰# را شماره گیری کنید.
  • در این مرحله لیستی به شما نمایش داده می شود که شامل:
  1. خدمات فعال
  2. قطع خدمات
  3. قطع تبلیغات
  4. و…

در بخش خدمات فعال شما خدماتی را که روی گوشی خط شما فعال است را می توانید مشاهده کنید و سپس در بخش قطع خدمات می توانید آن ها را را لغو کنید.

در بخش سوم یعنی قطع تبلیغات میتوانید لغو پیامک های تبلیغاتی را انجام دهید. همچنین این لیست گزینه های دیگری دارد که میتوتنید بررسی و انجام دهید.

 

با وبروید همراه باشید…

 

مطالب پیشنهادی

ربات دانلود آهنگ [email protected] و جستجو آهنگ با ویس

دانلود قران و مفاتیح کامل + معرفی قران و مفاتیح تسنیم

بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *