خانه آموزش رشد کانال تلگرام و چگونگی افزایش عضو کانال و رشد کسب و کار

رشد کانال تلگرام و چگونگی افزایش عضو کانال و رشد کسب و کار

0
44
رشد کانال تلگرام

رشد کانال تلگرام و چگونگی افزایش عضو کانال

امروزه مساله ای که فکر همه را مشغول کرده رشد کانال تلگرام و به تبع آن رشد کسب و کار های مجازی و نیمه مجازی است، همانطور که بسیاری از شما میدانید راههای رشد کانال بسیار زیاد است که حتی بسیاری از مدیران تازه کار، نیمه حرفه ای و حتی حرفه ای کانالهای تلگرام با برخی از آنها آشنایی ندارند و همین عدم آشنایی موجب شده تا علاوه بر عدم توانایی مدیریت جهت رشد کانال گاهی با ضررهای مالی و غیر مالی ناشی از عدم شناخت این راهها مواجه شده اند.

برای رشد کانال تلگرام سه روش وجود دارد

انتشار پست ها

تمامی یا اکثر پستهای کانال ها بسته به میزان جذابیت برای کاربران آن کانال در گروههای دیگر منتشر شده و با توجه به وجود آیدی کانال شما در زیر پستها این امر موجب آمدن اعضای جدید به کانال شما می شود. بنابراین هر چه پستهای کانال شما جدابتر باشد و بشتر انتشار یابد، در نتیجه رشد کانال و رشد کسب و کار شما بیشتر خواهد بود.

 تبادل و تبلیغ

تبلیغ کانال شما توسط کانالهای دیگر و همزمان تبلیغ کانالهای دیگر توسط کانال شما.

چندین نوع تبادل وجود دارد:

تبادل لیستی

قدیمیترین تبادل تلگرام که در آن تعداد زیادی کانال با انتخاب یک عنوان همراه با ایدی کانال، اقدام به ایجاد یک لیست از کانالها کرده و همه کانالها آن لیست را طی مدت زمان مشخص در کانال خود به عنوان پست آخر قرار می دادند.

این نوع تبادل در زمان خود پربازده ترین تبادل تلگرام بود و بعلاوه با توجه به اینکه لیست توسط مدیر گروه تبادل تنظیم میشد مدیران کانالها هیچ زحتمی برای این تبادل متحمل نمی شدند. این نوع تبادل بیشتر توسط کانالهای با اعضای پایین و در اوایل دوران رشد کانالها مناسب بود. بطوریکه این نوع تبادل با اینکه از کانالهای ایرانی

تقریبا رخت بر بسته در کانالهای خارجی در حال شیوع است، و را های دیگری از این قبیل برای تبلیغ وجو دارد که دیگر تقریبا کارایی خود را از دست داده اند.

 

رشد کانال تلگرام و به تبع آن رشد کسب و کار شما

امروزه بهترین روش تبلیغاتی، روشی است که توسط سایت ها ارائه میشود بدین صورت که صاحبان سایت ها بنر تبلیغاتی شمارا داخل سایت قرار میدهند که از بالاترین بازدهی برخوردار است.

تبلیغ در سایت ها یکی از بهترین روش ها برای رشد کانال تلگرام است، چون وقتی کاربری وارد سایتی میشود به صورت کاملا اختیاری وارد وارد آن سایت شده است و باز هم به صورت کاملا اختیاری تبلیغ را میبیند و انتخاب میکند.

اگر به دنبال تبلیغات درون سایتی هستید میتوانید با ما در ارتباط باشید و با کارشناسان ما مشورت کنید و با صرف کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

مطالب پیشنهادی

اضافه کردن عضو به کانال تلگرام (عمومی و خصوصی) + آموزش

 

 

 

بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *