خانه آموزش ردیابی گوشی گم شده و آموزش غیر فعال کردن گوشی سرقت شده

ردیابی گوشی گم شده و آموزش غیر فعال کردن گوشی سرقت شده

0
ردیابی گوشی گم شده

ردیابی گوشی گم شده و آموزش غیر فعال کردن گوشی سرقت شده

امروزه گوشی موبایل یکی از وسایل ضروری مردم هست و مردم همیشه آن را همراه خود دارند، در نتیجه طبیعی است که آن را مانند هر وسیله ی دیگر گم کنند و اینکه چون در دسته بنده وسایل قیمتی محسوب میشود ممکن است نورد سرقت قرار گیرد، ما در این نوشته قصد داریم ردیابی گوشی گم شده و آموزش غیر فعال کردن گوشی سرقت شده را به شما عزیزان آموزش دهیم.

حتما تا به حال برایتان پیش آمده است که با شندیدن سرقت شدن تلفن همراه دیگران شماهم نگران به سرقت رفتن گوشی خود شوید به خصوص که الان روش های متعددی برای سرقت وجود دارد.

و با استفاده از گوشی های هوشمند حافظه اکثر گوشی های همراه عکس و فیلم های خانوادگی و اطلاعات مهم است و با این شرایط همه ما نگران اطلاعات گوشی خود هستیم.

وبروید در نظر دارد در این پست به شما آموزش بدهد چگونه گوشی سرقت شده خود را غیر فعال کنید و نگران اطلاعت گوشی سرقت شده خود نباشید و مطمئن باشید که سارق به هیچ وجه نمیتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

 

💥 آیا میدانستید میتوانید با گرفتن کد #۰۶#* گوشی سرقت شده رو غیرفعال کنید؟!

با وبروید همراه باشید…

آموزش غیر فعال کردن گوشی سرقت

برای اینکار  یعنی  ردیابی گوشی گم شده و آموزش غیر فعال کردن گوشی سرقت شده

اولین مرحله یک کد روشماره گیری کنید

 

🔹برای انجام اینکار باید کد*#۰۶#رو شماره گیری کنید

🔹بعد از گرفتن این کد، یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر میشود اون کد رو یادداشت کنید. و همراه داشته باشید ترجیحا جایی به غیر از گوشی همراه خود دسترسی به این کد باید برای شما به راحتی ممکن باشد پس جایی نگهداری و یادداشت کنید که زمانی که تلفن سرقت شد به این کد دسترسی داشته باشید

🔹خدای نکرده اگه موبایل شما دزدیده شد، می توانید با اپراتور خودتماس بگیرید(همراه اول.ایرانسل.رایتل.و…)و این کد رو به آن ها بدید و اپراتور شما پس از اینکه اطمینان حاصل کرد از مالکیت موبایل شما آنها گوشی سرقت شده شما رو مسدود می کنند و حتی در صورتی که دزد گوشی سیمکارت را عوض کرده باشد تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد و دزد گوشی شما هیچ استفاده ایی از گوشی سرقت شده شما نمیتواند بکند و به این صورت گوشی سرقت شده شما کاملا غیر استفاده می شود.

 

ردیابی گوشی گم شده

با یادداشت کردن شماره سریال گوشی یا همان IMEI شما میتوانید گوشی را غیر فعال کنید و ردیابی، برای ردیابی گوشی گم شده شماره سریال را به اپراتور ها می دهید تا اپراتور ها گوشی شما را ردیابی کنند.

 

مطالب پیشنهادی

نصب تلگرام طلایی بدون فیلتر + نسخه ضد حذف تلگرام

شبیه کدوم بازیگری + معرفی و دانلود نرم افزار گرادینت (Gradient)

آموزش حالت شب اینستاگرام و تم مشکی اینستاگرام به زبان ساده

دانلود نرم افزار واتساپ جی بی GBWhatsapp برای اندروید

بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *