خانه آموزش حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل

حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل

0
حذف ویروس گوشی هوشمند

حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل

در بسیاری از مواقع شاهد این هستیم که گوشی هوشمند ما کند و ویروسی شده است، این مشکل برای اکثر کاربران گوشی های هوشند اتفاق افتاده است و همه درگیر و شاهد این موضوع هستند، ما در این مطلب قصد داریم حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل را برای شما عزیزان توضیح دهیم و راه های جلوگیری از ویروسی شدن گوشی را با شما عزیزان آموزش دهیم.

با وبروید همراه باشید…

 

حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل

چطوری گوشی رو از ویروسی شدن حفظ کنیم؟

ما در این پست میخواهیم علت ویروسی شدن گوشی های هوشمند و راه های جلوگیری از ویروسی شدن رو توضیح دهیم.

امروزه با گسترش استفاده از فضای مجازی و استفاده از اینترنت و گوشی های هوشمند همه ما نگران ویروس گرفتن یا ویروسی شدن گوشی های هوشمند خود هستیم و مسئله ویروسی شدن گوشی هوشمند گاها برامون دردسرشده و باعث شده اطلاعاتی از حافظه گوشی هم خود به خود و بدون اراده ما پاک شوند.

برای جلوگیری از این مشکلات و دردسرها ما راه حل هایی داریم که قطعا کاربردی هستند.

حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل

اما قبل از هرگونه توضیحی یک راه حل قطعی برای جلوگیری از ویروس گرفتن گوشی های هوشند داریم که توصیه میکنیم هیچوقت فراموش نکنید:

در اینترنت قبل از هر گونه کلیک کردن خوب فکر کنید

یعنی روی هر مطلب یا هر فایلی به راحتی کلیک نکنیم، برای مثال نرم افزار هایی که در کانال های تلگرام وجود دارند، این نرم افزار ها غالبا بد افزار و ویروس هستند و اگر بدون آگاهی آنهارا دانلود و نصب کنید قطعا برای شما مشکل زا خواهند شد مگر اینکه کانال کاملا مطمئن باشد مثل کانال های معروف.

ترفند هایی که باید بدونیم و همیشه به یاد داشته باشیم که از هرگونه ویروسی شدن گوشی هوشمند جلوگیری کنیم و برای حذف ویروس گوشی هوشمند + جلوگیری از ویروسی شدن گوشی موبایل کاربرد دارند عبارتند از:

 

۱٫ برنامه های مشکوک رو دانلود نکنید از هرگونه دانلود بی مورد و برنامه هایی که مورد تایید نیستند قطعا خود داری کنید که ممکن است حتی مورد کلاهبرداری قراربگیرید. سعی کنید حتی الامکان برنامه های خود را از ارائه دهندگان معتبر دانلود کنید مثل کافه بازار، مایکت و…

۲٫ به هیچ وجه گوشی های هوشمند خود رو روت نکنید.

۳٫ مجوز های نرم افزارها رو بخونید به این مورد خیلی توجه کنید چون در این قسمت مشخص شده که توسعه دهندگان و سازنده به چه مواردی دسترسی دارند.

۴٫ نرم افزارهای خود را به روز کنید با بروز رسانی نرم افزارهای خود کاملا به روز هستین و ویروس رو گوشی شما حتما شناسایی می شود (به خصوص سیستم عامل و مرورگرگوشی).

۵٫ از وای فای های عمومی استفاده نکنید وای فای های عمومی به خصوص که رایگان هم باشند بسیار وسوسه کننده است اما ما به شما توصیه میکنیم به چند مگابایت یا حتی گیگابایت ارزش ویروسی شدن گوشی هوشمند شمارو ندارد.

۶٫ از نرم افزارهای آنتی ویروسی استفاده کنید حتما از نرم افزار انتی ویروسی مطمئنی استفاده کنید که گاها دیده شده انتی ویروس های غیرمطمئن و نامعتبر خود باعث ویروسی شدن گوشی هوشمند شما می شوند.

و درپایان امیدواریم با عمل کردن به ترفندهای توصیه شده که کاملا مطمئن و تایید شده هستند گوشی هوشمند شما از ویروسی شدن حفظ خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی برای شما

سین نخوردن پیام در اینستاگرام + آموزش سین نشدن دایرکت اینستاگرام

ربات دانلود آهنگ Head[email protected] و جستجو آهنگ با ویس

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

دانلود وضعیت واتساپ + معرفی و آموزش نرم افزار دانلود وضعیت واتساپ

دانلود تلگرام طلایی ۲۰۲۰ + لینک دانلود تلگرام طلایی بدون مسدودی

آموزش حالت شب اینستاگرام و تم مشکی اینستاگرام به زبان ساده

بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *