خانه آموزش اینستاگرام آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام به صورت تضمینی

آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام به صورت تضمینی

0
بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

چگونگی بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

با یکی دیگر از آموزش های مرتبط با شبکه اجتماعی اینستاگرام در خدمت شما هستیم. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به پس از ساخت اکانت اینستاگرام آن را حذف کرده باشید ولی بعدا پشیمان شده باشید و به آن نیاز داشته باشید. در این مطلب قصد داریم به آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام بپردازیم و چند روش آموزشی را ارائه دهیم تا بتوانید اکانت حذف شده خود را بازیابی کنید، با ما در وبروید همراه باشید.

قبلا آموزش های مختلفی در مورد اینستاگرام در اختیار شما قرار داده ایم مانند آموزش حذف اکانت اینستاگرام از داخل برنامه حالا ممکن است پس از حذف اکانت خود در اینستاگرام پشیمان شوید. غیرفعال شدن حساب اینستاگرام می تواند به صورت موقت یا دائمی باشد که بازیابی آنها با هم متفاوت می باشد. در اینجا قصد داریم ابتدا روش فعال کردن کانت غیرفعال شده اینستاگرام به صورت موقت را آموزش دهیم و در ادامه اکانت هایی را که به صورت کلی حذف شده اند را بازگردانی و ریکاوری خواهیم کرد.

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام (برای اکانت هایی که موقتا غیر فعال شده اند)

اگر شما قصد دارید که اکانت غیرفعال شده خود را مجددا فعال سازی کنید کار سختی نباید انجام بدهید! شما کافی است به قسمت ورود به اکانت وبسایت اینستاگرام وارد شوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز اکانت خود (اکانتی که موقتا غیرفعال شده) وارد حساب اینستاگرام خود شوید با این کار مجددا اکانت شما فعال میشود.

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام
بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

 

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام در صورتی که رمز آن را فراموش کرده باشیم

اگر قبلا اکانت اینستاگرام خود را موقتا غیرفعال کرده اید و مطابق روش بالا قصد بازیابی اکانت خود را داشتید ولی رمز خود را فراموش کرده بودید باید ابتدا روی Forgot password کلیک کنید تا وارد صفحه بازیابی رمز عبور اینستاگرام شوید. در صفحه بازیابی رمز ایمیل یا نام کاربری مربوط به اکانت خود را وارد کنید و بر روی دکمه Send Login Link بزنید تا لینک بازیابی اکانت برای ایمیلی که قبلا ثبت کرده اید ارسال شود. با مراجعه به ایمیل خود و باز کردن لینک ارسال شده از جانب اینستاگرام، می توانید رمز جدید اکانت خود را تعیین کنید.

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام در صورت حذف دائم

در اکثر نرم افزارها و شبکه های اجتماعی بازگردانی اکانتی که به صورت دائمی حذف شده تقریبا غیر ممکن است، اما ترفند هایی وجود دارد که بتوانیم اکانت اینستاگرام خود را بازگردانی کنیم. روشی که در اینجا آموزش میدهیم در صورتی عمل میکند که شما قبلا عکسی قابل تشخیص از چهره خود در اکانت خود داشته باشید!

برای ریکاوری اکانت حذف شده اینستاگرام به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا به این صفحه بروید. یک فرم در پیش روی شما قرار میگیرد که اولین سوال آن (Is this account used to represent a business, product or service?) می باشد و معنی آن این است:

آیا از این حساب برای نشان دادن مشاغل ، محصول یا خدمات استفاده می شود؟

جواب خود را وارد کنید و سپس فرمی که در پیش روی شما قرار میگیرد را به صورت دقیق تکمیل کنید و با زدن دکمه Send آن را برای اینستاگرام ارسال کنید. معمولا در این روش اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت برای ایمیل شما یک پیام ارسال می کند و از شما درخواست می کند که تصویر سلفی خود را در حالی که یک نوشته یا کد در دست داشته باشید را برای اینستاگرام ارسال کنید و پس از بررسی های لازم اکانت شما بازگردانی خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی

بارگذاری بیشتر در اینستاگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *