خانه آموزش افزایش قیمت بنزین و پیامد های ناشی از این افزایش قیمت

افزایش قیمت بنزین و پیامد های ناشی از این افزایش قیمت

0
افزایش قیمت بنزین

افزایش قیمت بنزین و پیامد های ناشی از این افزایش قیمت

در جوامع امروزی که همه ی سیستم ها و وسایل و کارخانه ها با استفاده از سوخت های فسیلی کار می کنند، سوخت های فسیلی برای جوامع بسیار مهم هستند و یکی از مهم ترین این سوخت ها بنزین است، وبروید در این نوشته قصد دارد افزایش قیمت بنزین و پیامد های ناشی از این افزایش قیمت را برای شما عزیزان توضیح دهد.

گرچه موضوع سایت ما تکنولوژی است ولی خور را مسئول دیدیم تا در حد توان خود در مورد این موضوع برای شما عزیزان توضیح دهیم.

ابتدا قصد داریم در مورد کاربرد این سوخت برای شما عزیزان توضیح دهیم، بنرین در جوامع ما بسیار مهم است زیرا اکثر کار ها و مشاغل به آن وابسته هستند.

مخصوصا در صنعت حمل و نقل، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مگر کامیون ها هم با بنزین کار می کنند که روی آنها نیز تاثیر بزارد، جواب این سوال خیر است ولی تاریخ نصان داده است که با افزایش قیمت بنزین قیمت گازاییل و دیگر سوخت ها هم افزایش پیدا می کند.

 

افزایش قیمت بنزین و پیامد های ناشی از این افزایش قیمت

صنعت تاکسی رانی و حمل و نقل شهری که رابطه مستقیم با بنزین دارند بسیار تحت تاثیر افزایش قیمت بنزین هستند و قطعا قیمت آنها نیز افزایش می یابد.

تاکسی های اینترنتی هم بعد از مدتی مجبور به افزایش قیمت خود هستند، زیرا سوخت وسیله نقلیه آنها افزایش پیدا کرده است.

کرایه بار ها افزایش پیدا می کند و به طبع آن خود جنس هم گران می شود، چون این قیمت ها باهم رابطه مستقیم دارند.

و…

 

افزایش قیمت بنزین و پیامد های ناشی از این افزایش قیمت

بخشی از سخنان رئیس جمهور درباره گران شدن بنزین:

 

رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز اقشاری در جامعه هستند که در زندگی خود با مشکلات مواجه هستند، گفت: فشارهای اقتصادی شدید در سال ۹۷ و ۹۸ به زندگی مردم وارد شد و دولت می خواهد در حد تامین نیازمندی های ضروری، حمایتی از مردم کرده و به خانواده هایی که احساس می کنیم در فشار بیشتر هستند کمکی کرده باشیم.

روحانی با بیان اینکه برای تعیین اقشار ضعیف جامعه نیاز به آمار و ارقام دقیق داریم اما در همین حدی که امکان تشخیص وجود دارد می توانیم جامعه را به دو بخش تقسیم کنیم، گفت: بر این اساس حدود ۷۵ درصد در شرایط فشار قرار دارند و حدود ۲۵ درصد هم شرایط زندگی شان خوب است و بر مبنای محاسبات ۱۸ تا ۱۹ میلیون خانوار و جمعیتی در حدود ۶۰ میلیون نفر مشمول طرح حمایتی دولت خواهند بود و این مبلغ هم کمک به فرد نبوده و کمک به خانوار به شمار می رود.

استدلال رئیس جمهور به این صورت است که این افزایش قیمت به نفع مردم است، ولی اینگونه به نظر نمی رسد و اگر قیمت ها کنترل نشود و همه چیز به طبع بنزین گران شوند ممکن است این به ضرر مردم باشد.

 

مطالب پیشنهادی

دانلود قران و مفاتیح کامل + معرفی قران و مفاتیح تسنیم

دانلود تلگرام بلاکچین بدون مسدودی و قطعی

نصب تلگرام طلایی بدون فیلتر + نسخه ضد حذف تلگرام

شبیه کدوم بازیگری + معرفی و دانلود نرم افزار گرادینت (Gradient)

آموزش حالت شب اینستاگرام و تم مشکی اینستاگرام به زبان ساده

 

بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *