خانه آموزش اینستاگرام فالور رایگان اینستاگرام و روش های افزایش آن

فالور رایگان اینستاگرام و روش های افزایش آن

0
فالور رایگان اینستاگرام

افزایش فالور رایگان اینستاگرام و روش های آن

امروزه با پیشرفت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام مردم به دنبال افزایش فالور رایگان اینستاگرام هستند، ما در وبروید می خواهیم افزایش فالور اینستاگرام رایگان را برای شما عزیزان توضیح دهیم. سوال بزرگی که شما عزیزان را به این مقاله رسانده است. این سوال که چرا پیج اینستاگرام شما آنقدر که باید موفق نیست و پیشرفت نمی کند. چرا مثل پیج های اینستاگرامی بزرگ، رونق ندارد؟ اصلاً این پیج های بزرگ اینستاگرامی چه می‌کنند که تا این حد موفق هستند؟ آنها از چه روشی برای افزایش فالوورهای خود استفاده می‌کنند؟ چه راهکار و ترفندی هست که شما از آن مطلع نیستید؟ وبروید در این مقاله قصد دارد پاسخ سوال شما را بدهد.

وبروید در داین مقاله قصد دارد که به شما آموزش دهد که چگونه یک پیج اینستاگرامی خوب داشته باشید و کسب و کار شما رونق بگیرد.

 

روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام

 

باید یک استراتژی خوب داشته باشید

برای رسیدن به افزایش فالور اینستاگرام و رشد در این فضا باید یک هدف مشخص و یک استراتژی معین داشته باشید.

 

۱- هدف خود را مشخص کنید

داشتن یک هدف شفاف مهم‌ترین بخشِ طراحی استراتژی خوب برای افزایش فالور رایگان است. برای تعیین هدف بهچشم انداز و آیندۀ کسب‌وکار (یا زمینه فعالیت‌تان) خود فکر کنید. به این فکر کنید که در یکسال آینده می خواهید به کجا برسید و چقدر پیشرفت کنید؟

اگر جواب این سوال‌ را می‌دانید که خیلی خوب است، اما اگر از سوال بالا هیچ تصوری در ذهنتان ندارید، مشکل اصلی شما در بخش هدفگذاری است، پس ابتدا هدف خود را مشخص کنید و سپس استراتژی مناسب طراحی کنید.

 

۲- یک برنامه عملی خوب داشته باشید

بعد از مشخص کردن هدف باید یک برنامه عملی خوب داشته باشید، مثلا مشخص کنید که در فلان روز چکار کنید و تا فلان روز چقدر پیشرفت کنید و از این قبلیل برنامه ها، یک برنامه عملی خیلی می تواند شما را در افزایش فالور رایگان اینستاگرام کمک کند.

 

۳- مخاطب شناسی

شما باید بدانید که با چه اشخاص و سلیقه‌هایی در ارتباط هستید. بهتر است فالور هایتان را از نظر سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، علاقمندی‌ها و…به خوبی بشناسید. با شناخت مخاطبان، پیش‌بینی‌ و تحلیل‌های دقیق‌تری از رفتارها و واکنش‌های آنها می‌توانید برنامۀ عملی هدفمندتری داشته باشید و بدانید که چه باید کنید چه مطالب یا محصولاتی را منتشر کنید.

 

۴- تحلیل رقیب ها

تحلیل رقبا در افزایش فالور رایگان اینستاگرام بسیار مهم است،  یکی از چیزهایی به شما در طراحی یک برنامه عملی کمک می‌کند، بررسی و تحلیل دقیق پیج‌های رقبا است. شما می‌توانید نقاط ضعف و قدرت آنها را بسنجید، کدام پیج‌ها فالوورهای بیشتری دارند؟ کدام پست‌ها بیشترین لایک و کامنت را دارند؟ مطالبشان به چه صورت است؟ و … با این کار شما یک گنجینه بسیار ارزشمند از تجربیات رقبا دارید.

 

۵- فکر و ایده خود را خوب بشناسید

یکی دیگر از کلیدهای داشتن یک استراتژی مناسب فکر و ایدۀ شما در مورد برندتان است. قطعا شما یک فکر و ایده‌ای پشت برندتان دارید. پس باید ایده ی خودتان را خوب بشناسید و بفهمید که برای رسیدن به این ایده باید زحمت بسیار بکشید. اما چگونه این ایده را به مخاطب القا کنید:

اگر تمام پست‌های شما در عین متفاوت بودن یک تم خاص داشته باشند صفحه اینستاگرام شما گیرایی بیشتر و بهتری خواهد داشت. این به شدت در بالا بردن فالوور های شما موثر است. داشتن لوگو خاص باعث می‌شود حرفه‌ای‌تر به نظر بیایید. شعار برند شما نشان خواهد داد که مصمم هستید، هدف دارید و آمده‌اید که بمانید. و در نهایت برای خودتان یک هشتگ مخصوص  بسازید؛ هشتگی که مخصوص شما و معرف کسب و کار شما باشد. این کار کمک می‌کند در ذهن مخاطبان خود باقی بمانید.

 

۶- بررسی ها و تجزیه تحلیل های مداوم و پیوسته

در نهایت شما باید دائما استراتژی‌ و حدف و ایده خود را تجزیه و تحلیل کنید. پیوسته باید در نظر داشته باشید که چقدر از هدف‌تان دور شده‌اید یا چقدر به آن نزدیکید، میزان پیشرفتتان را مشخص کنید، این استراتژی کجا بیشتر جواب داده و کجا نه. پرسیدن سوال‌های درست از خودتان مهم‌ترین کاری است که در زمینه بهبود استراتژی‌تان باید انجام دهید.

 

روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام

پست گذاری پیوسته و در زمان های مشخص

بالاتر گفتیم که باید یک استراتژی اینستاگرامی مشخص داشته باشید. گذاشتن پست به صورت روزانه و منظم باعث می‌شود شما در کانون توجه مخاطبتان بمانید. در حقیقت شما به کاربرانتان نشان می‌دهید که کسب و کار شما فعال و زنده است  و به آن احمیت میدهید و شانس اینکه فالور های شما به پستتان واکنش نشان بدهند بیشتر می‌شود. علاوه بر این لایک و کامنت فالورهای شما به فالورهای فالور های شما هم نشان داده خواهد شد و همین چرخه باعث می‌شود شما بیشتر دیده شوید و پیشرفت کنید.

پست گذاشتن در ساعات مختلف را امتحان کنید و نتیجه را بررسی کنید. شما باید مخاطب خود و نیازها و رفتارهای او را بشناسید. ببینید در چه ساعتی پست بهتر دیده می شود اینگونه با شناختی که از محتوای خود و مخاطبتان دارید شیوه رشد شما رفته رفته جذاب‌تر می‌شود.

به آمارهایی که در اینباره وجود دارد توجه کنید. آنها را تجزیه و تحلیل کنید و مطابق با زمینه فعالیتتان از آنها استفاده کنید. برای مثال طبق تحقیق هافینگتون پست، ساعات ۲ صبح و ۵ بعد از ظهر بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام هستند. طبق این پژوهش در این اوقات پست‌های کمتری گذاشته می‌شود و عده‌ی بیشتری در حال مرور پست ها، لایک کردن و یا گذاشتن کامنت هستند. برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام حتما آمارها را بررسی کنید.

 

روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام

عکس‌های جذاب و با کیفیت منتشر کنید

در تهیه عکس‌ های پیج خود خلاق باشید. از نرم‌افزارهای ویرایش عکس استفاده کنید و به عکس‌هایتان جلوه‌های بصری جالب اضافه کنید. سعی کنید پست‌ها را به یکدیگر ربط بدهید تا یک روایت منسجم بسازید. اینگونه فالور ترغیب می‌شود بقیه پست هایتان را هم ببیند. تلاش کنید برند یا کسب‌وکار شما یک سبک کاری منحصر بفرد داشته باشد تا از روی آن شناخته شود.

اگر خودتان برای صفحه‌تان عکاسی می‌کنید سعی کنید تکنیک‌های عکاسی را یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید. چیزهای زیادی هستند که می‌توانید برای بهبود کیفیت عکس هایتان یاد بگیرید.

 

روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام

از استوری اینستاگرام بسیار استفاده کنید

روزانه، نزدیک به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در جهان از استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند. با استفاده از استوری اینستاگرام، محتوای شما قابلیت دیده‌شدن بیشتری دارد. چراکه استوری‌ها در بالای فید کاربر به نمایش در می‌آیند و شانس دیده شدن آنها توسط فالوورها زیادتر است. اگر تنها ۱۰٪ از فالور های یک کاربر استوری خود را منتشر کنند، شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت. این بدین معناست که در اینستاگرام، باید به‌ طور منظم استوری خود را به‌روزرسانی کنید تا در صف اول فید باقی بمانید. به‌علاوه، الگوریتم شبکه‌های اجتماعی به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند تا پست‌ها برای کاربران فعال بیشتر نمایش داده شود.

 

روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام

کپشن های جذاب و اختصاصی بنویسید

کپشن خود را به نحوی بنویسید که بتواند توجه مخاطب را جلب کند، خواندن آن آسان باشد و مخاطب را به تعامل تشویق کند. برای اینکار ابتدا باید به محتوای پستتان نگاه کنید و مرتبط با آن بنویسید. واین نکته را در نظر بگیرید که کپشن باید اختصاصی باشد. در کپشن نویسی موارد زیر را رعایت کنید:

  • اختصاصی بنویسید
  • مختصر و مفید بنویسید
  • کاربردی بودن بسیار مهم است
  • خلاق باشید
  • شوخی کنید
  • سوال بپرسید
  • قصه بگویید

 

روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالور رایگان اینستاگرام

از هشتک ایتفاده کنید

هشتگ کمک می‌کند پست شما بیشتر دیده شود. اما هشتگ زمانی موثر است که مرتبط با محتوایی که منتشر می‌کنید، استفاده شود. هشتگ غیر مرتبط یک نوع اسپم است. درحالیکه یک هشتگ خوب ‌می‌تواند تا راه‌اندازی یک کمپین یا جنبش هم پیش برود. این تصور اشتباه است که هرچه تعداد هشتک بیشتر باید نتجیجه هم بهتر خواهد شد.

و همیشه یک هشتک مخصوص خودتان بسازید، این کار باعث بهتر و بیشتر دیده شدن می شود.

 

امیدواریم که این مطلب در رشد شما در فضای اینستاگرام و رشد کسب و کارتان برایتان مفید باشد، با آرزوی بهترین ها برای شما.

 با وبروید همراه باشید…

 

مطالب پیشنهادی

آموزش چگونگی دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

رشد کانال تلگرام و چگونگی افزایش عضو کانال و رشد کسب و کار

لطفا به این مطلب ستاره دهید
خلاصه
فالور رایگان اینستاگرام و روش های افزایش آن
100 %
ستاره بدهید!
امتیاز کاربری : 4.8 (1 تعداد رای ها)
بارگذاری بیشتر در اینستاگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *