خانه آموزش ویندوز آموزش پیدا کردن رمز مودم در ویندوز ۱۰ (برای تمام نسخه ها)

آموزش پیدا کردن رمز مودم در ویندوز ۱۰ (برای تمام نسخه ها)

0

آموزش پیدا کردن رمز مودم در ویندوز ۱۰

شاید برای شما هم اتفاق افتاه باشد که بعد از گذشت یک مدت زمان، زمز وای فای خود را فراموش کنید. گوشی ها و سایر دستگاه ها تا زمانی که خود ما اتصال آنها را قطع نکنیم همواره به وای فایی که از قبل وصل بوده اند متصل می باشند بنابراین می توان از آنها استفاده کرد و رمز وای فای مودم خود را پیدا کنیم. در این مطلب قصد داریم به آموزش پیدا کردن رمز مودم در ویندوز ۱۰ بپردازیم. با وبروید همراه باشید.

آموزش پیدا کردن رمز مودم در ویندوز ۱۰ در بخش تنظیمات ویندوز

روش های زیادی برای پیدا کردن رمز مودم وای فای در ویندوز ۱۰ وجود دارد که ما سعی میکنیم راحت ترین راه که بر روی تمام نسخه های ویندوز ۱۰ جواب میدهد را آموزش بدهیم. برای مشاهده رمز وای فایی که سیستم شما به آن وصل می باشد ابتدا باید به بخش تنظیمات (Settings) بروید. در بخش تنظیمات به مسیر Network & Internet > Status بروید.

پیدا کردن رمز مودم

 

در این بخش به پایین صفحه بروید و گزینه Network and Sharing Center را انتخاب کنید. در بخش View your active networks در جلوی connections یک لینک آبی رنگ با نام شبکه ی وای فایی که به آن وصل هستید وجود دارد. (در تصویر زیر ما به شبکه WiFi (D-Link) متصل شده ایم) روی شبکه مورد نظر کلیک کنید تا وارد بخش اطلاعات مربوط به شبکه ای که به آن وصل هستید بشوید.

پیدا کردن رمز مودم

مطابق تصویر زیر در پنجره باز شده دکمه Wireless Properties را انتخاب کنید تا بخش جدید برای شما باز شود.

پیدا کردن رمز مودم

در پنجره جدید به تب Security بروید. در قسمت Network security key مشاهده می کنید که پسود مودمی که به آن وصل هستید قرار دارد اما کاراکتر های پسورد برای ما مشخص نیست. برای مشاهده پسورد تیک گزینه Show characters را بزنید تا پسورد برای شما نمایش داده شود.

پیدا کردن رمز مودم

 

به این ترتیب می توانید رمز شبکه ی وای فایی که به آن متصل هستید را پیدا کنید.

 

مطالب پیشنهادی

بارگذاری بیشتر در ویندوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *