خانه آموزش اندروید آموزش غیرفعال کردن سپر ایمنی گوگل در گوشی های اندروید

آموزش غیرفعال کردن سپر ایمنی گوگل در گوشی های اندروید

0
سپر ایمنی گوگل

چگونه سپر ایمنی گوگل را غیرفعال کنیم؟

Google Play Protect یا سپر ایمنی گوگل آنتی ویروس رسمی شرکت گوگل برای گوشی های اندروید می باشد. سپر ایمنی گوگل به منظور ایمن نگه داشتن گوشی اندروید در برابر برنامه های مخرب در تمام نسخه های اندروید قرار داده شده است. سپر ایمنی گوگل تمام برنامه های نصب شده بر روی گوشی اندروید را بررسی میکند و نرم افزار هایی که امنیت گوشی موبایل را به خطر بیاندازند را تشخیص میدهد و در صورت لزوم اخطار مخرب بودن برنامه را به کاربر می دهد. سپر ایمنی گوگل این دسترسی را دارد که در صورت نیاز برنامه ای خاص را از روی گوشی به طور کلی حذف کند بدون اینکه از کاربر اجازه بگیرد! اخیرا بسیاری از کاربران با اخطارهای Google Play Protect مواجه شده اند. زمانی که تلگرام طلایی و هاتگرام از سوی گوگل نا امن تشخیص داده شد، سپر ایمنی گوگل براحتی آنها را از روی میلیون ها دستگاه اندروید به طور کلی پاک کرد! بسیاری از افراد به دنبال این هستند که از تلگرام های غیررسمی با وجود نا امن شناخته شدن استفاده کنند به همین خاطر در این مطلب قصد داریم نحوه غیر فعال کردن سپر ایمنی گوگل را آموزش بدهیم، با وبروید همراه باشید.

توجه: Google Play Protect در زمان نصب هر نرم افزار نیز درصورت ویروسی شناختن آن اخطاری را به کاربر میدهد. پس دقت کنید که اگر با اخطاری از جانب گوگل پلی پروتکت مواجه شدید، آن را نادیده بگیرید و به نصب نرم افزار در هر صورت ادامه بدهید.

آموزش غیرفعال کردن Google Play Protect

۱- ابتدا وارد نرم افزار Play Store شوید.

سپر ایمنی گوگل

۲- از منو کشویی سمت چپ وارد بخش Play Protect شوید.

 

سپر ایمنی گوگل
سپر ایمنی گوگل

 

۳- در بخش Play Protect علامت تنظیمات را بزنید تا وارد بخش تنظیمات گوگل پلی پروتکت شوید.

 

 

سپر ایمنی گوگل

۴- در بخش Play Protect Settings مطابق تصویر گزینه اول را خاموش کنید. در صورت مواجه شدن با پیغام Your device will no longer… دکمه OK را بزنید تا سپر ایمنی گوگل غیر فعال شود.

 

سپر ایمنی گوگل

سپر ایمنی گوگل

توجه: در صورتی که تمایل به فعال سازی Google Play Protect داشتید می توانید با مراجعه به همین بخش دوگزینه موجود در این صفحه را فعال کنید تا دستگاه شما در برابر بدافزارها ایمن بماند.

ازکار انداختن سپر ایمنی گوگل میتواند باعث ناامن شدن گوشی شما در برابر نرم افزارها و بازی های مخرب بشود. بنابراین وبروید به شما پیشنهاد میدهد تا جای امکان آنتی ویروس گوگل را غیر فعال نکنید!

مطالب پیشنهادی ما

بارگذاری بیشتر در اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *