خانه آموزش آموزش داشتن بی نهایت آدرس جیمیل تنها با یک شماره موبایل

آموزش داشتن بی نهایت آدرس جیمیل تنها با یک شماره موبایل

0
16
بی نهایت آدرس جیمیل

با این ترفند شما می توانید بی نهایت آدرس جیمیل داشته باشید!

همان طور که می‌دانید سرویس جیمیل و سایر سرویس های ارائه دهنده خدمات ایمیل، به تعداد محدودی آدرس ایمیل به ازای هر شماره موبایل در اختیار ما قرار میدهند. در ایم آموزش می خواهیم بی نهایت آدرس جیمیل برای خود ایجاد کنیم! با وبروید همراه باشید.

شما بعنوان یک کاربر اگر قصد ساخت پنج اکانت اینستاگرام داشته باشید چی‌کار می‌کنید؟ بعضی‌ از دوستان برای اینکار پنج آدرس ایمیل مختلف می‌سازند در صورتی که نیازی به اینکار نیست. شما با یک آدرس جیمیل می‌تونید تعداد زیادی اکانت اینستاگرام داشته باشید.نه تنها در اینستاگرام، بلکه در خیلی از سایت‌ها.
یک نکته خیلی ساده اما بسیار کاربردی در مورد جیمیل وجود داره که شاید خیلی از دوستان از اون بی‌اطلاع باشند.شما زمانی که یک جیمیل می‌سازید، هر آدرس جیمیل دیگه‌ای که از اضافه یا حذف شدن نقطه بین حروف ساخته شود هم متعلق به شماست.
یعنی زمانی که من آدرس ⁣ایمیل Milad‌.test را روی جیمیل بسازم، آدرس‌های زیر هم متعلق به من هست و ایمیل‌های ارسالی به همه این آدرس‌ها به دست من می‌رسند:
[email protected]‌‌gmail.‌com
[email protected]‌gmail‌.‌com
[email protected]‌gmail‌.‌com
و …
به همین ترتیب هرجای آدرس نقطه کم و زیاد کنید شاید این تعداد آدرس خیلی زیاد باشد اما از نظر ریاضی تعداد آن‌ها محدود است.حالا شاید سوال کنید که چطوری میشه که بی نهایت آدرس جیمیل داشته باشیم؟ ویژگی بعدی که تعداد آدرس‌های شما را نامحدود می‌کند: با اضافه کردن علامت + در انتهای آدرس جیمیل، می‌توانید هر کلمه‌ای بعد از آن بنویسید که همه این آدرس‌ها همچنان متعلق به شماست:
[email protected]‌gmail‌.‌com
t+namayeshgah‌[email protected]‌gmail‌.‌com
[email protected]‌‌gmail‌.‌com
و…
حالا می‌تونید این مورد را با موارد قبل ترکیب کنید:
[email protected]‌gmail‌.‌com

یک استفاده خیلی مهم که مورد دوم دارد:زمانی که در یک سرویس عضو می‌شوید یا یک هتل رزرو می‌کنید، می‌توانید اسم اون سرویس یا هتل یا … را با علامت + به انتهای آدرس اضافه کنید تا در صورتی که آن سرویس لیست ایمیل‌های کاربران خود را برای تبلیغات به موسسات دیگری فروخت،شما هنگام دریافت ایمیل تبلیغاتی متوجه شوید ایمیل شما از چه طریقی در اختیار سایرین قرار گرفته است.

 

مطالب پیشنهادی ما

 

بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *