خانه آموزش اینستاگرام آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

0

چگونه از اینستاگرام در کامپیوتر استفاده کنیم؟

شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام در بین کاربران ایرانی بسیار پر استفاده می باشد. تاکنون نسخه های اندروید و ios این نرم افزارمنتشر شده است و متاسفانه نسخه تحت ویندوز ایستاگرام از سوی این شرکت منتشر نشده است. اما با این وجود شما می توانید از اینستاگرام در کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و از امکانات بی نظیر آن بهره ببرید. در این آموزش نحوه استفاده از اینستاگرام در ویندوز و راه اندازی آن را با هم مرور می کنیم.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

روش اول: استفاده از نسخه های وب اینستاگرام

قبلا در نسخه وب اینستاگرام محدودیت هایی وجود داشت،یعنی شما در صورتی می توانستید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید که حتما قبلا حساب کاربری اینستاگرامی خود را با استفاده از یک گوشی موبایل می ساختید. یعنی در نسخه وب اینستاگرام امکان ایجاد حساب کاربری جدید وجود نداشت و تنها می توانستید به حساب هایی که قبلا ساخته شده اند دسترسی داشته باشید.

اما اکنون اینستاگرام در نسخه وب خود تغییراتی را اعمال کرده که به نوعی آن را تکمیل تر از قبل نموده است. شما می توانید اکانت اینستاگرامی خود را با شماره همراه یا ایمیل خود بسازید و در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید.

وبسایت های متفاوتی خدمات اینستاگرامی را ارائه میدهند، که در بین آنها استفاده از وبسایت رسمی اینستاگرام را پیشنهاد میدهیم.

۱- ابتدا به وبسایت رسمی اینستاگرام به آدرس instagram.com مراجعه نمایید. مطابق تصویر زیر وارد صفحه اصلی می شوید و بر روی گزینه LOG IN کلیک کنید.

اینستاگرام در کامپیوتر
اینستاگرام در کامپیوتر

۲- در این قسمت یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید. شما می توانید بجای username می توانید شماره تلفن یا ایمیل خود را وارد کنید. سپس دکمه LOG IN را بزنید تا وارد محیط صفحه خود در اینستاگرام شوید.

اینستاگرام در کامپیوتر
اینستاگرام در کامپیوتر

۳- به محض اولین ورود از شما درخواست می شود که اعلان های اینستاگرام برای شما نمایش داده شود یا نه! در صورتی که گزینه Turn on را بزنید، مرورگر از شما درخواست قبول کردن دسترسی اعلان ها را میدهد و با زدن گزینه Allow این دسترسی را بدهید.

اینستاگرام در کامپیوتر
اینستاگرام در کامپیوتر
بارگذاری بیشتر در اینستاگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *