خانه اندروید برنامه دانلود واتس اپ برای اندروید و آموزش نصب آن

دانلود واتس اپ برای اندروید و آموزش نصب آن

0

دانلود واتس اپ برای اندروید و آموزش نصب آن

ما در این اموزش میخواهیم دانلود واتس اپ برای اندروید و آموزش نصب آن را برای شما عزیزان توضیح دهیم. امروزه با پیشرفت و توسعه ی فضای مجازی، انسانها نیاز دارند که با یکدیگر در ارتباط باشند و اطلاعاتی را به هم منتقل کنند و در کل باهم در ارتباط باشند. با فیلترینگ تلگرام، واتس آپ نرم افزار مناسبی برای جایگذینی این شبکه ی مجازی است.

در ابتدا میخواهیم یک توضیح مختصری درباره ی این پیامرسان به شما بدهیم، تا انتهای این پست با ما همراه باشید…

برنامهٔ واتس اپ (WhatsApp)، یک پیام‌رسان رایگان است که در دستگاه‌های اندرویدی و سایر تلفن‌های هوشمند قابل دسترس است. این برنامه جهت برقراری ارتباط مثل بقیه ی پیامرسان ها به اتصال اینترنتی نیازمند است تا پیام‌ها و تماس‌های شما را برقرار سازد. با دانلود واتس آپ و نصب آن  می‌توانید تماس بگیرید، پیام ارسال کنید و عکس‌ها، ویدئوها و برخی فایل‌ها را انتقال دهید.

تماس صوتی

از طریق این برنامه می‌توانید به رایگان (تنها با اتصال به اینترنت) تماس صوتی برقرار کرده و با دوستان و خانواده‌تان صحبت کنید. مهم‌ نیست دوستانتان در کدام شهر یا کشور قرار دارند بدون محدودیت مکانی میتوانید تماس برقرار کنید.

تشکیل گروه

شما می‌توانید با تشکیل گروه‌ها، با مخاطبین خود در گروه صحبت و تبادل اطلاعات کنید، گروه های دوستانه  و خانوادگی بسازید و لذت ببرید.

امکان دسترسی در سایر پلتفرم‌ها و دستگاه ها

این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا اگر دستگاه دیگری دارید، حساب کاربری‌تان را از آن‌ دستگاه نیز کنترل کنید. شما می‌توانید WhatsApp را روی دستگاه‌ها و کامپیوتر‌های ویندوزی، آیپد، آیفون و یا از طریق وب در اختیار داشته باشید و به صورت همزمان استفاده کنید.

نکته مهم:

در رابطه با امنیت، این نرم افرار از امنیت بالایی برخوردار است و کاربران عزیز در این رابطه هیچ نگرانی نباید داشته باشند.

برای دانلود از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

مطالب پیشنهادی:

بارگذاری بیشتر در برنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *