خانه آموزش اینستاگرام آموزش حذف پیام خصوصی ارسال شده در دایرکت اینستاگرام

آموزش حذف پیام خصوصی ارسال شده در دایرکت اینستاگرام

0
حذف پیام خصوصی

آموزش حذف پیام خصوصی به صورت دوطرفه در دایرکت اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام با قابلیت های متنوعی که دارد توانسته محبوبیت ویژه ای در بین کاربران داشته باشد. اینستاگرام روز به روز آپدیت های بهتری در اختیار کاربران قرار میدهد و چه بهتر که کاربران با این قابلیت ها آشنا بشوند؟! زمانی که قابلیت ارسال پیام خصوصی یا همان دایرکت در اینستاگرام راه اندازی شد، کاربران زیادی از آن استقبال کردند تا جایی که اینستاگرام قصد داشت نرم افزار دایرکت اینستاگرام را به صورت جداگانه منتشر کند! دایرکت اینستاگرام محل مناسبی برای ارسال پیام های خصوصی می باشد و کاربران زیادی روزانه از آن به منظور گفت و گو با دیگران استفاده می کنند. ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که یک پیام را به اشتباه برای یکی از دوستانتان ارسال کنید در اینجا قصد داریم به آموزش حذف پیام خصوصی به صورت دوطرفه در دایرکت اینستاگرام بپردازیم با وبروید همراه باشید.

آموزش حذف پیام خصوصی دایرکت اینستاگرام

در اینجا قصد داریم به صورت جداگانه حذف یک گفت و گو و حذف یک پیام در دایرکت اینستاگرام را آموزش دهیم. پیش از آموزش لازم است دقت کنید که با حذف یک گفت و گو تنها گفت و گو برای شما حذف میشود و پیام ها برای طرف مقابل حذف نمی شوند. در حذف یک پیام که به آن unsend می گویند پیام مورد نظر برای طرف مقابل نیز حذف می شود.

آموزش حذف یک گفتوگو در اینستاگرام

۱- وارد اینستاگرام شده و به بخش دایرکت خود بروید.

۲- روی مکالمه مورد نظر را که می خواهید حذف بشود کلیک کنید و نگه دارید تا گزینه ها نمایان شوند.

۳- گزینه Delete را بزنید تا گفتگو برای شما حذف شود.

همانطور که در بالا توضیح دادیم، در این روش تنها مکالمه برای شما حذف می شود و طرف مقابل همچنان مکالمه را می تواند مشاهده کنید.

آموزش حذف یک پیام در دایرکت اینستاگرام

۱- وارد دایرکت اینستاگرام شده و یک گفتگو را باز کنید.

۲- بر روی یک پیام که می خواهید حذف شود کلیک کنید و نگه دارید تا دو گزینه مطابق تصویر برای شما نشان داده شود. گزینه Unsend message را بزنید تا پیام مورد نظر برای هر دوطرف حذف شود. دراین روش شما نمی توانید چند پیام را به یکباره و با هم پاک کنید!

حذف پیام خصوصی
حذف پیام خصوصی در اینستاگرام | وبروید

 

مطالب پیشنهادی

بارگذاری بیشتر در اینستاگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *